
19/07 Roxy #RUNSUPYOGA event
Wanneer: 19 juli 2015
Waar: Natural high club, Ouddorp
Ready, Set, ROXY!
Trek alvast je meest opvallende outfit aan, dan zetten we samen sportief de dag in! The brighter – the better! ROXY voorziet je alvast van een fijne goodiebag! Onder de begeleiding van een professionele YOGA instructrice starten we de dag met een heuse Sunrise YOGA sessie op het strand voor Natural High. Zo ben je fysiek en mentaal fit voor het goedgevulde dag die op het programma staat. Vervolgens kan je door de prachtige omgeving in de buurt van de Natural High club meedoen aan een fanatieke 5km lange outdoor run, de ROXY way.
Na de YOGA en RUN sessies in de voormiddag en de mogelijkheid tot een healthy lunch in de middag, kan in de middag sportief worden deelgenomen aan verschillende SUP, YOGA, FITNESS & FLOYO workshops.
[googlemap full_width=”yes” height=”300″ address=”Ossenhoek 1″ latitude=”40.7143528″ longitude=”-74.0059731″ zoom=”9″ marker=”” style=”color” ]
[button href=”http://www.njuko.net/roxy-runsupyoga-ouddorp/select_competition#event“ icon_size=”10″ animation_delay=”0″ class=”” target=”” color=”ghost” dimension=”small” icon=”None” animation=”” animate=”” ]Schrijf je nu in > [/button]